Dokonce, i když jsou Vaše školní dny za Vámi, bude pro Vás tento módní styl skvělou inspirací. Proveďte "nový start" a připravte si klíčové stylingové kusy, které budete každý den jinak variovat. Podzimní vítr už klepe na dveře Vašeho šatníku! ;)

Poslední záchvěvy léta doznívají a je tu čas pro nový start! Přechod mezi létem a podzimem může být občas nelehký- v jednu chvíli může svítit slunce a v další zase může foukat studený vítr. Tak nečekejte a buďte připravena! Máme si opravdu z čeho vybírat a módní trendy jsou zajímavější než kdy před tím. Nezáleží na tom, jestli jdete na základku nebo univerzitu, jsme si jisti, že jste připravena na nové přírůstky v naší podzimní sezóně!

Je to trochu staromódní, ale nemůžete projít podzimní sezónou bez kostkované košile. Ovšem nebudete ji nosit klasicky! Zvolte si o pár čísel větší a noste ji jako tuniku – tuniky budou znovu IN. Ještě lepší je vybrat si barevný vzor v netypické formě. Unikátní halenku nebo svetr! Letošní móda hledá inspiraci především v 90letech, je tedy naprostou nezbytností přidat nařasené svetry.

Posledním nezbytným kouskem jsou svetry a vesty. Musíte mít alespoň 2 nebo 3, které můžete nosit v různých kombinacích. Stane se populárním kombinovat sportovní a elegantní styl, proto nezapomínejte na sportovní legíny (samozřejmě, že je můžete rovněž použít pro sportovní aktivity!).

Důležité je, nebát se kombinací! Oblékejte si několik vrstev oblečení, jedině tak můžete porazit nevlídné počasí! A co dalšího potřebujete pro nový školní rok? Set tašek– takže v nich můžete nosit všechno, co budete potřebovat! :)- costumi da bagno