Pokud jde o módní trendy, tento rok již “vyprodukoval” některé novinky. V chladnější části roku nosíme teplé svetry a ultra-populární svetrové šaty. Zvláštní pozornost byla věnována pleteným svetrovým soupravám v kombinaci s kalhotkami nebo sukní. Co následuje, jsou halenky. Ideální na práci, volný čas, kávu s přáteli, a mnohé další ...

Klasická halenka - nebo ne-klasická? Halenky z nové kolekce obsahují detaily jako mašličky, volánky a krajky. Halenky jsou nadčasový kousek, který lze nosit po celý rok. V chladnější části roku je můžeme kombinovat s kalhotami "mokrého looku" a vlněnými vestami. Pro příležitostné kombinace vyberte džíny a parka bundy. Vytvořte si business nebo elegantní styl s pouzdrovou sukní nebo kalhotami s vysokým pasem. Je tu spousta možností ... Výborné, že?

Krajková nebo průhledná halenka - protože jen pár modelů, můžete nosit celý rok, zatímco vypadají jak stylově tak sofistikovaně, elegantně a svůdně. Některé z těchto modelů jsou naprosto úchvatné. My už si dokážeme představit nespočet módních kombinací.

Vzorované halenky - V loňském roce byly vzory všude kolem nás a i letos budou nadále vládnout módní scéně. Takže si halenku se vzory okamžitě přijďte a dostanete tak kousek jara do svého šatníku ještě před tím, než vůbec začne. Proužky a modely s kostkovanými vzory nikdy nevyjdou z módy, takže se ujistěte, že máte alespoň jeden takový kousek.

Černá barva je cool a všichni ji milujeme! Černobílý model je MUST HAVE pro každého fanouška v módním světě. Tato stylová barva si zaslouží být jednou z nejoblíbenějších a každá z Vás bude s černou halenkou vypadat jako stylová královna.

Odvážíte se letos vyzkoušet něco nového. Nechte vklouznout eleganci do Vašeho šatníku. Necht je tento rok plný dobrých vibrací a at je Váš outfit následuje! Pokud jsme Vás dostatečně nepřesvědčili, podívejte se do naší nové kolekce, jelikož naše virtuální police jsou plné nových halenek. Šťastné nakupování!