Po dlouhých zimních měsících a vrstvách oděvů jsme konečně získali teplé dny. A když je teplo ... Co? - Musíme odstranit všechny zbytečné vrstvy oděvu a obléknou si nové kousky. Předtím, než vás seznámíme s nejžádanějšími šaty a kombinézy této sezóny, dáme vám malý tip. Nejprve udělejte jarní čistky šatníku a pak si pořiďte nějaký nový trendový kus, který bude znamenat vaše léto!

Říká se, že cukr přichází na konci, ale nemůžeme se dočkat už teď, až vám představíme letní šaty z naší nové kolekce! Květy jednoduše zabrali vodcovskou pozici, když se jedná o otázku letních šatů.

Vidíme to takhle ... Pro uvolněné ráno ve městě si vybíráme krátké šaty veselých barev. Samozřejmě, nemusíme zdůrazňovat, že květinový vzor je zapotřebí. S tímto druhem mladistvého, veselého a hravého oblečení je už jen jediná věc, kterou potřebujete, sandály a úsměv.

Musíte se divit, co si obléknout každé ráno do práce .. Takže, také navrhujeme šaty s květinovým vzorem! Šaty střední velikosti s bundou nebo šátkem mohou vypadat velmi profesionálně a některé šaty, které můžete nosit jako tuniku. Ve skutečnosti nezáleží na tom, jak je nosíme, ale květinový vzor není volbou - je to nutnost!

Pro dlouhé procházky na pláži, večerní výlety nebo slavnosti, si vyberte dlouhé šaty, pochlebovačné a ženské. Většina těchto šatů je v jemných barvách a mimořádně romantické, ale jsou také některé temnější modely, které přitahují pozornost v každé situaci.

Krajkové šaty? Ano, samozřejmě! Protože letní šaty nemohou být bez krajky. A většina barev je bílá, růžová a červená. Je těžké mluvit o délkách, protože je prostě milujeme ... To je důvod, proč ti nerozhodní najdou asymetrické šaty.

Festivalová a slavnostní sezóna již začala a nic méně ženského pro tyto příležitosti nenímožné. Kombinézy budou perfektní pro každý den, vždy a na každé akci! A proč říkáme, že kombinéza je kousek který MUSÍTE mít v této sezóně - protože kombinuje dva největší módní trendy: otevřené ramena a květinový vzor!

Nové módní dobrodružství je tady, jste připraveni?