Teploty jsou velmi vysoké a my už jsme skočili do letních šatů. Volánky, květinový vzor, bláznivý design a různé další detaily jsou právě to, co najdete na letních šatech. Můžeme je kombinovat s teniskami, balerínami, espadrilkami ... ale nejraději je kombinujeme se sandálami!!

K ranní kávě a procházkám po městě si vyberte žabky! Toto léto musí být součástí každého street style oblečení. Zvláště pokud si vyberete jedinečný design s květinovými detaily. Vybrali jsme několik našich oblíbených kousků od kterých se už neodtrhneme. Ať už je kombinujeme s džínami, šaty nebo kombinézami, s nimi budete vždy trendy. Pomineme li jejich vzhled hodnotili bychom je hvězdičkami 5+ i za pohodlí!

Proužky jsou znovu IN, takže je můžete nalézti v nové kolekci sandálů! Zvláště bychom zdůrazňili kristusky, které vypadají perfektně jak k dennímu tak večernímu oblečení! V kombinaci s neformálními halenkami, šortkami a kabelkou bude Váš outfit pozvednut do nové dimenze módy.

V okamžiku, kdy by Vaše oblečení mělo mluvit za Vás, doporučujeme zvolit šaty a nádherné sandály s platformou. Představte si nesčetné množství kombinací, do kterých se hravé letní šaty dokonale hodí s pohodlnými, stylovými a trendovými sandálami na platformě. Výrazně červená nebo klasicky černá? Možná neutrální nebo pastelové barvy? Bez ohledu na to, jakou barvu si vyberete pro své nové oblíbené sandály, je důležité, aby Vaše léto bylo jedinečné. A nezapomeňte na detaily ... Dokonce i ty nejmenší detaily dělají velký dojem!

Už určitě víte, že bílé šaty budou, symbolem letošního léta. O důvod více proč kombinovat se sandály bláznivých barev, tvarů a detailů! Aaaaa, nezapomeňte na kabelku, pakuž letní dobrodružství může začít!