Hledání posledních slunečních paprsků začalo, podzim je hned za rohem ... A pomalu toužíme po oblečení, které obsahuje více vrstev. Proto jsme pečlivě vybrali novou kolekci dámských bund, aby každý našel bundu, kterou bude obdivovat po zbylou část roku, která je doprovázena chladnějšími dny.

Bez váhání - královnou podzimních outfitů byla a stále je kožená bunda! Dokonce i když jsou pohodové letní večery, můžete vytáhnout kožené bundy. Jejich pohodlí spočívá v tom, že mohou zůstat v dámských kabelkách a být kombinovány s téměř každým oblečením. A kromě toho jsou jedním z těch nadčasových kousků, které každý milovník módy potřebuje ve skříni, aby ho po celý rok nosil znovu a znovu.

Ale pro ty, kteří nemají rádi chlad (a jsme si jisti, že jsme všude!), jsou dámské zimní bundy ty, které nás obzvlášť potěší, i když víme, že chladnější dny jsou blíže.

Je to jednoduché - zimní bundy musí být teplé a atraktivní. V této sezoně budou vládnout barvy země, jako jsou: béžová, khaki, zelená, ale pastelová růžová a bílá nezaostávají. Nezapomeňme na nejoblíbenější barvu, když jde o zimní bundy– a to je černá. Ve skutečnosti nezáleží na tom, jakou barvu si vyberete, ale je důležité, aby vás detaily vyzvedly z davu.

Tyto zimní parka bundy budou založeny na jednoduchém dizajnu s umělou kožešinou. Parka bundy zdůrazňují pas a udělají váš outfit perfektním, a to i během rána, kdy jste neměli pro oblečenímoc inspirace. Parky budou v nadcházejících měsících dominovat módní scéně, takže je důležité, aby se mohly přizpůsobit biznis stylu stejně, jako neformálnímu otfitu.

Zopakujme si - klíčem pro nadcházející sezónu jsou bundy! Tak si vyberte tu, která vás bude věrně provázet každý den.