Kousek, který se vrátil z 90. let přímo do našich regálů, nikdy nevyšel z módy a musíte jej určitě zařadit do svého šatníku je body . Body bylo ve své podstatě koncipováno jako základní kousek oblečení, většinou chápáno jako spodní prádlo. To se však výrazně změnilo, protože dnes má v mnoha kombinacích velmi důležitou roli.

Body je praktické a cenově dostupné. Vytvoříte jak pohodlné neformální kombinace, tak večerní zajímavé a v některých situacích může velmi snadno zastínit formální šaty. A to vše s malým úsilím. Body se skvěle kombinují se sukněmi s vysokým pasem, kalhotami typu paper bag a především s legínami a džínami.

Takže teď je zcela jasné, jaké kousky budeme nosit v roce 2019, ale to není všechno. Naši ženskost je snadné zdůraznit ve trendy košilích a blůzách. Samozřejmě i tato klasická bílá halenka, která když se lépe podíváme není až tak klasická, zdobená volánky a drobnými detaily. Dále pak krajkové blůzy a průhledné materiály, které jsou jak sladké tak svůdné. Vzory, které vládly loňské sezoně a nevynecháme jej z našeho šatníku ani letos, jsou proužky, květinové a zvířecí potisky. Pokud ještě ve skříni nemáte žádné vzorky - nezapomeňte vyplnit nové kousky!

S bílou musí mít každá šatna i několik černých kousků. Nejen, že jsou snadno kombinovatelné, ale vypadají velmi atraktivně. Pro večerní kombinace doporučujeme džíny s vysokým pasem, černé topy, vysoké podpatky a super oblíbené plyšové kabáty. Pro sportovní eleganci stačí nahradit boty s vysokými podpatky za tenisky. Nezapomeňte na body, která mají většinou funkci spodního prádla se mohou lehce snadno stát trendovým kouskem outfitu - v kombinaci s blazerem získáte WOW-efekt!

Od prvního setkání až doposud se staly body naší první volbou! Takže v regálech našeho internetového obchodu jsou nejoblíbenějšími kousky nového roku. Už jste si vybrala své nové oblíbené?