Milujeme všechna roční období, ale koncem listopadu narůstá vzrušení a těšíme se na první dny měsíce prosince. Prosinec je měsíc, kdy je téměř každý den, dnem svátečním. A pro podpoření této slavnostní atmosféry se nemůžeme obejít bez ženského oblečení, které bude trendy a doplní slavnostní atmosféru.

Abychom udrželi krok se slavnostní atmosférou, musíme si vybrat sváteční šaty. Jsme si jisti, že většina z Vás i nás zvolí, jako první možnost černé elegantní šaty s krajkovými detaily.

Protikladem k černé není tentokrát bílá, ale překvapivě je to ohnivě červená! Dlouhé červené šaty s jednoduchým designem, krajkou a odhalenými rameny spolu dohromady vytváří sofistikovanost a eleganci, a to v takové míře, že si Vás všichni budou ještě dlouho pamatovat.

Chcete-li být něžná a záhadná zároveň, zvolte barvy jako pastelově růžová, šedá nebo fialová. Během této sezóny byl kladen důraz spíše na střihy než na detaily. A to stejné platí i pro slavnostní šaty. Kombinace moderního designu a jemných detailů umožňuje, aby šaty z nové kolekce bylo možné kombinovat a nosit k nejrůznějším příležitostem.

Pokud zvolíte modrou barvu pro elegantní šaty určitě tím nepokazíte nikdy nestárnoucí eleganci, která přichází s černými šaty. Právě naopak! Je důležité vybrat střih, který lichotí křivkám Vašeho těla a modrá barva podtrhne jednoduchý design šatů. Pokud si vyberete elegantní šaty s malým množstvím detailů, nezapomeňte look doplnit výraznějším psaníčkem a šperky.

A když přemýšlíme o okouzlujících večírcích, spoustě světel, které nás brzy obklopí, nesmíme samozřejmě zapomenout na glitry! Zbožňujeme všechno, co je třpytivé! Pokud si obléknete nějaké ty lesklé šaty, večírek bez Vás přece nemůže vůbec začít.

Mini, midi nebo dlouhé formální šaty - do nové online kolekce šatů, dáme od každého trochu.. Jsme si jisti, že si každá z Vás vybere ty pravé šaty pro sebe. Pospěšte si, abyste nepropásli ty nej kousky ve Vaší velikosti!