Nové prpodukty na našich on-line regálech přecházejíz týdne do týdne. Nyní je čas podívat se na novou kolekci obuvi, kterou jsme pro Vás připravili! Je tu něco pro každého. A každý styl módy bude moci módní příběh vyprávět s trendovou obuví a módními doplňky.

Buď je máte rádi nebo je nenávidíte, ale nemůžete popřít, že letošní pantofle vyhráli na módní scéne! Vstupují do světa módy prostřednictvím neformálního oblečení. Ale také jsou i jejich variace pro večerní oblečení. Obuv je něco, při čemž dokonce i ty nejjednodušší kusy tkaniny budou vypadat fascinující!

Vždy zvláštní a nápadné - tenisky! V tomto roce najdeme tenisky ve všech módních stylech: od biznis outfitů, uvolněných každodenních kombinací až po elegantní edice. Obzvláště se nám líbí kombinace: top + šortky + tenisky. Ale módní blogéři varují, že největším trendem kombinací v letošním roce jsou: šaty + tenisky! Takže jsme zvědaví, jestli jste již zvolili svou ideální kombinaci?

Dobře, dobře. Víme, máte v šatně dost sandálů, ale pro další pár se vždycky najde místo! Toto je ten správný okamžik, kdy si zaopatříte ještě jedny. Kromě šatů jsou sandály něco, co zmizí z našich polic neuvěřitelnou rychlostí, takže je důležité nakoupit vaše číslo, jakmile ho uvidíte na našem skladě. Stylový design, detail, vysoké podpatky nebo plošinové sandály všechny respektují ženskost a zdůrazňují každý outfit. A nezapomeňte, že musíte mít pár párů pro bláznivé letní noci s dívkami! Tak ať jsou trendy, ale také pohodlné, protože musíte tančit celou noc!

Po bláznivých oslavách bude žádoucí uvolněná procházka po městě. Lehké letní šaty a espadrilky jsou naší nejlepší volbou! Lehké a pohodlné, s detaily nebo jednoduché, vůbec nezáleží na tom, protože se hodí ku všemu. A léto samo o sobě vám dovoluje odvážit a mísit různé vzory, barvy, materiály a detaily. Máme několik oblíbených, podívejte se, které to jsou.

Letní obuv je láska na první pohled - snažte se jí odolat!