Každý den jsme blíž k době, kdy sedíme pod vánočním stromkem a vybalujeme naše dárky s rodinou, svařeným vínem a spoustou různého cukroví ... Taaaaaak, aby toto sváteční obdobíbylo perfektní, potřebujete oblečení, které ho bude doplňovat... Glittry, barvy, zimní vzory, perly, krajky - to vše se hodí k perfektní svátečné výbavě!

Máme pro vás několik návrhů, tak jdeme!

Pokud jste hostitelem letošního Štědrého dne, pak jsou šaty PEPA správnou volbou! Jednoduchý střih midi šatů v kombinaci s vánočními vzory, jako je Santa Claus, sněhové vločky a vánoční stromky, budevyprávět příběhy o vašich šatech až do příštích Vánoc! V těchto šatech budete šířit štěstí a radost s každým krokem. A to je smysl!

Pro ty, kteří chtějí mít rodinný oběd v uvolněném, ale stále moderním stylu - doporučujeme tento teplýýýýýýý svetr TEAGAN v kombinaci s tmavě modrými džínsy. Bílá, modrá a červená se zimními vzory nám dávají pocit tepla v zimě. Nechte tento svetr přivést teplo a hravost najednou.
Pro ty, kteří stále upřednostňují eleganci, je tento dokonalý svetr - ZAIDA, měkký a načechraný, tmavě modrý s perlovými detaily. Bez ohledu na to, zda si vyberete sukni, legíny nebo džíny, tento svetr nezůstane bez povšimnutí a pocit elegance budete cítit pokaždé, když se na vaše oblečení někdo podívá.

Hvězda tady, hvězda tam, hvězdy všude ... Vánoce prostě nemohou uplynout bez hvězdy. Tyto Vánoce můžete být hvězdou s pulóvrem NORMAN (>> TRIČKA), který se perfektně hodí do prázdninové atmosféry! Ale nejen to, je to svetr, který můžete snadno kombinovat pro mnoho dalších příležitostí!

Vyberte si perfektní oblečení pro tyto prázdniny a nechte každého závidět vám!

>> PLESOVÉ ŠATY- costumi da bagno