Krátká nebo dlouhá, motorkářské nebo bombery, ty s detaily kožešin nebo spatenty. Bez ohledu na to, kteroubundu si vyberete, neuděláte chybu! Kožené bundy jsou nejoblíbenějším kusem kdykoliv během roku.

Po podzimních bundách, které se nám představily v zimě, přes nádherné a luxusní zimní bundy zdobené umělou kožešinou, jsme vstoupili do roku 2018, kdy je naše nová kolekce úžasná. Kožené bundy, které můžeme najít zde, jako by byly složením podzimu a zimy. Takže máme kožené bundy a umělé kožešiny v jednom. Jak jsou populární, svědčí o tom, že se do nich na první pohled zamilovali všechny trendy.

Podívejte se na naši nabídku kožených bund a rychle vyberte tu, která vás bude následovat až do léta.

Pokud hledáte bundu, která bude vždy vypadat, jako byste byli na módnímmolu, vyberte si krátkou koženou bundu. Jedná se o bundu, která bude v každé situaci skvělá. Krátká kožená bunda je již dlouho kousek který musíte mít ve vysoké street módě a různých stylů. Zvláště milujeme krátké kožené bundy s detaily na zipy.

Od zimy nás neopustil, rádi jsme si vybrali dlouhé kožené bundy s detaily umělé kožešiny v různých barvách. S nimi budete vždycky ženské a elegantní. Protože ženy jsou vždy uzimené, jsou tyto bundy polstrované a teplé, takže je o jeden problém méně. Dokonalá kombinace, ne?

Černá je vždy dobrá volba, ale zelená a hnědá jsou skvělou změnou! A dokonale se hodí ke koženým bundám. Kožené bundy jsou největší hit na jaře. A my jsme do naší nabídky dali ty nejkrásnější.

Už víte, že budete vždy vypadat skvěle s koženým pláštěm.

Naši módní návrháři vždy zdůrazňují, že nikdy neuděláte chybu s trendovými džínsy a koženými bundami. Takže si vyberte pár roztrhaných džínů a novou koženou bundu. Přidejte vysoké podpatky a kabelku a jste připraveni dobýt svět!

Pospěšte si a podívejte se na naši nabídku, máme vše, co potřebujete pro perfektní módní příběh!- costumi da bagno - JACKEN