Bunda, kabát nebo jen svetr s kapucí ... To, co si vyberete, je zcela závislé na čase, pocitu a módních trendech. Ale v této sezóně budete více než překvapeni, protože klasické modely s novými módními detaily se staly tak atraktivní, že pro Vás bude těžké rozhodnout, který model hřejivého oblečení budete skutečně chtít. Už jste si všimli, které módní trendy budou reprezentovat zimní m v zimní svět módy?


Khaki barva. Nebo olivově zelená. Tyto odstíny jsou ty, kterým se letos nemůžete vyhnout. Zelená barva se stala skutečnou atrakcí, a pokud si ji vyberete, budete letos nejmódnější! Khaki barva se může objevit v několika různých odstínech, dokonce i vojenský vzor je zpět! A všichni módní nadšenci jsou překvapeni tento módní trend! Khaki barva je skvělá pro kombinování dalších módních kusů, protože je téměř neutrální. Podobně jako černá, bílá a šedá - všechny ostatní barvy lze vkusně kombinovat do nekonečných looků. A proto jsme v módním světě nadšeni tímto trendem, který se letos stal »rolls royce« mezi zimním oblečením! Barva Kahaki je proto nezbytností! Módní alternativou může být tmavě modrá, béžová a černá. Pro ty, kteří jsou odvážní, tentokrát správná volba je červená! A tato barevná paleta bude s námi až do konce zimy!

Doplňky v podobě kožešiny jsou speciální. Ozdobné kapuce a lemovaná podšívka se stali téměř povinným módním trendem pro zimní bundy. V letošním roce jetu ještě jedna maličkost na víc, protože trendové jsou atraktivní barvy - většinou se jedná o růžovou a neonově růžovou, obě dvě jsou nejoblíbenější a nejzajímavější! Také jsme objevili nepopulárnější kombinaci této sezóny: khaki a neon růžové kožešinové doplňky! I když se zdá, už neexistuje žádný prostor pro nové módní objevy, my vždy příjdeme s něčým novým...

Glittery a výšivky. To je to, co vytváří jedinečný model ze základního modelu. Třpitivé rukávy pro ty nejodvážnější, vyšívané lesklými konfety pro ty více romantické z nás. Opět je vytvořena celá série nejrůznějších kombinací módních střihů. A to je to, s čím letos oslníte .....s Vaší bundou! Můžete si vybrat, co Vám nejlépe vyhovuje. K dispozici jsou také různé délky. Pokud upřednostnujete bundy do pasu nebo kabát až pod zadek – u nás najdete vše v nesčetných kombinacích.

A kromě toho, že Vás zaujme samotný vzhled, také Vás přesvědčí kvalita a zkušenosti uživatelů. Lemované bundy budou doprovázet tuto zimu na každém kroku, budou poskytovat pohodlí, teplo a spokojenost na několik dalších ročních období již v předstihu!

Pro každý den. V chladných dnech jsou mikiny vždy dobrou volbou! Teplé, pohodlné a módní. Pokud patříte mezity méně otužilé, můžete ji také nosit pod bundou. Nebo ji můžete nosit jen pro odpočinková odpoledne. Barevné kombinace, různé vzory, výšivky a textury! Pro každý styl a perfektní finish tohoto podzimu a zimy!

- ELEGANTNÍ ŠATY

- SVETRY- costumi da bagno