Jupíííí, léto k nám oficiálně dorazilo! Takže jsme se rozhodli říci Vám, co vše by nemělo chybět ve Vaší plážové tašce. Začneme již plážovou taškou samotnou, ta by bez pochyby měla být v módní barvě. Pak určitě nesmíte zapomenout na ručník, opalovací krém, sluneční brýle, dobrou knihu a samozřejmě nové plavky!

Nyní, když přejdeme k plavkám, je důležité vybrat takové, ve kterých se budete cítit dobřepo celou dobu tohoto dlouhého parného léta! Letošní rokse specializuje na detaily - volánky, třpytky, proužky a nepostradatelné květiny. Květiny na plavkách se letos objevují jako vzor, ale také jako samotná aplikace. Jaké byste si vybrala? My bychom je braly všechny!

Začneme třeba u bikin, které jsou nepostradatelnou součástí každé plážové tašky. Ty jsou Vaším věrnýmplážovým společníkem od rána až do večera. Bikiny jsou perfektní pro každou postavu a zvláště zdůrazňujíVaše křivky. Co je další výhodou, pokud si vyberete bikiny? No, určitě oceníte to opálení, ne?! Takže pokud spojíme dohromady slunce, moře a nové bikiny, neexistuje žádná osoba, která by Vás na pláži přehlédla!

Toto léto určitě musíte mít kromě bikin i monokini. Designéři se tento rok dvázali, pokud je řeč o monokini plavkách. To je důvod, proč v nové plavkové kolekci můžeme najít modely, které nenechají nikoho chladným. Detail krajky vytvoří u monokin efektoriginálnosti, ale také jsou v kurzu i různé vzory a detaily. Co je u monokinvelkou výhodou je právě to, že můžete přidat pouze šortky a jste připravenana popíjení koktejlů v baru na pláži nebo si vychutnáte pohodovouprocházku po městě. A pokud se večírek bude konat až do pozdních večerních hodin, oblečte si přes monokini letní šaty a taneční parket je Váš!

Nová kolekce skrývá i něco pro ty z nás s citlivou kůží, které nemají rádyvystavení slunci nebo těm, které chtějí skrýt nějaké ty drobné nedostatky - a proto Vám předvádíme tanikini! Dvoudílné plavky, které vypadají jako jednodílné plavky. Jejich jedinečný design bude zdůrazňovat Vaše křivkyspolu s maximálním komfortem. Horní část vypadá jako top, takže tankiny můžete snadno kombinovat v pohodových denních nebo dokonce večerních outfitech.

Nyní už znáte všechny potřebné položky, které nesmí chybět ve Vaší plážové tašce, ted už zbývá jen usmát se a podmaňit si letošní léto!