Přinejmenším jeden problém máme všichni stejný - "Nemám co nosit!" Můžete být výjimkou (a pro vás je to dobře), ale jestli nejste, taktahle kolekcemůže být vaší ispirací, až budetepříště stát před skříní. Můžete si objednat on-line, protože náš internetový obchod s dámským oblečením skrývá všechno toto a mnohem víc. A na konci textu je překvapení jako dárek! :)

Zvýrazněná ženskost s šaty, které se nosí po celý rok! Pro teplejší období jsou vybrány lehké materiály a květinové nebo jiné vzory. A pro chladnější část roku bychom chtěli vybrat jednobarevné pletené, teplé šaty, s nimiž nepochybíme. Ti, kteří nemají rádi chlad, budou nadšeni tím, že je vrstvení IN. Takže džínové bundy, kožené bundy, parka bundy a zimní bundy budou provázány se šaty. Nezapomeňte, že naše šaty v tomto roce obdivují tenisky, a to jak stylové, tak i sportovní! Pokud zvolíte tenisky s platformouve vašem outfitu bude jeden kousek lepší než druhý!

Pro biznis styl, si vyberte midi šaty s designem tužky a se zajímavými detaily, rozveselte nudné kancelářské dny. Odpoledne si vyberte mini šaty a tenisky na kávu s přáteli.A pro večerní výlety a slavnosti, si nechte trochu extravagance - třpytky, krajkové šaty, šaty s volánky nebo květinovými vzory! Wow, chceme si je vybrat všechny!

Když se nemůžete rozhodnout, zda nosit kalhoty nebo sukni, je tu elegantní kombinéza - prostě musíte mít tento sezónní kousek! Kombinéza nebo sada topů a kalhot s květinovým vzorem vládli celé léto a podzim je vyhrazen pro mírně zjemněné vzory a jednobarevné kombinézy neobvyklých střihů.

Přicházejí chladnější dny, takže jsme chtěli skočit do našich oblíbených bund. Plyšové kabáty jsou kouskem, do kterého se zbláznilivšichni milovníci módy. Takže je důležité najít alespoň jeden ve svém šatníku pro uvolněné dny. Kožená bunda s jednoduchým střihem je povinným kouskem. Pokud už máte klasickou černou barvu, naberte odvahu se zbláznit. Hnědá kožená bunda, růžová nebo možná zelená - co si vyberete?

Nakonec jsme se rozhodli představit královnu kombinací pro všechny příležitosti - džíny, bílé body a tenisky! Přidejte koženou bundu a kabelku a jste připraveni vyhrát street fashion show!

Pokud se vám líbily kousky, které jsme představili, pak se rychle podívejte na naše virtuální police a objednejte si své oblíbené nové kousky. Připravili jsme 5% SLEVUNA VŠECHNO, kterou můžete získat, pokud použijete kupón BLOG5 na konci objednávky!