Podíváme-li se na retrospektivu módy, můžeme si všimnout, že se vše soustředilo hlavně na kousky oblečení pri štíhlé. Během posledních několika let vidíme zlepšení nabídky, když jsou tu i modely pro plnější postavy. A my jsme součástí tohoto trendu, takže do naší nabídky jsme přidali kousky VELIKOSTI PRO PLNĚJŠÍ POSTAVY, jako speciální nabídku. Jste připraveni se podívat do moře nových trendových oděvů?

Jak už víte, v naší nabídce je skryté oblečení pro plnější postavy. Není třeba zdůrazňovat, že zde lze najít něco pro každého. Od prádla, přes trička, kalhoty, šaty a plavky. Obvykle se domníváme, že kusy ve velikostech pro plnější postavy jsou nudné a neatraktivní, ale naše nová kolekce dokazuje zcela opačný trend.

Je tu období slavností a svátečích událostí, takže určitě obdržíte svatební oznámení, pozvánku na narozeniny nebo jiné příležitosti. A aby takové události zůstalive vaší paměti, potřebujete glamurové šaty! To, co chceme ukázat, jsou šaty pro plnější postavy. Unikátní design, spojený s detaily krajky, zirkony a volánky je to, co potěší i ty nejnáročnější z vás. Není třeba zmínit, že tmavé barvy vizuálně zúžují, ale nenechte se tímomezit ve výběru jiných barev!

Obzvlášť se těšíme na toto léto! A každý den je blíž a blíž. A aby jsme se připravili na léto, musíme mít včas naše oblíbené plavky. Plavky pro plnější postavy v naší kolekci hrají vzory, tvary a obratně skrývají nevýhody bohatosti a ženskosti. Ať už jste zaměřená na bikiny, tankiny nebo monokiny, najdete v naší kolekci ty pravé plavky. Budou to plavky, které vás budou těsně následovat od první ranní kávy u moře, po celý den při sledování na pláži a až do večerní zábavy, když si na ně obléknete lehké plážové šaty. To znamená, že se svými novými plavkami můžete začít vaši uvolněnou dovolenou!

Tak co, ještě jste nezkusili naši novou kolekci ve VELIKOSTECH PRO PLNĚJŠÍ POSTAVY? Pospěšte si, dokud jsou vaše velikosti stále na skladě!