První ples je velmi důležitým momentem v životě každé dívky. Očekává se, že bude nadšená, a šaty jsou to, čemu se věnuje zvláštní pozornost. Důležité jsou také boty, šperky a účes, ale šaty na ples jsou prostě nejdůležitejší! Vybírají se několik měsíců předem, aby na každém kroku plesu zanechali nesmazatelnou stopu. Takže jsme zvědaví - už jste si vybrali ty své první plesové šaty?Pokud ne, nemějte strach, jsme zde a nabízíme pomoc!

Připravili jsme přehled modelů, které jsou trendy. A v naší nabídce najdete spoustu dalších šatů, od těch elegantních a klasických až po ty nejmodernější. Hledáním perfektních šatů strávíte velmi pěkné chvíle, tak proč by ste tu cestu nezačali s námi?

Pro okouzlující vzhled si vyberte dlouhé šaty ve stylu mořské panny. Detaily na šatech nebo detaily, které s nimi budete kombinovat, učiní váš vstup do společnosti velkolepým a na chvilku každému vyrazíte dech. U šatů, jako jsou tyto, není ani velmi důležité zvolit barvu, důležité je, jen se usmívat!

Třpytky, třpytky, třpytky! Bez nich nemůže ve vašem životě projít žádný slavnostní okamžik. Takže i když si vyberáte plesové šaty. Tohle je Váš den a den, kdy musíte zářit. A jestli vám může pomoci třpyt - proč toho nevyužít? Pokud si zvolíte šaty s leskem, buďte opatrné s účesem a módními doplňky, měli by být poněkud méně výrazné.

Krátké šaty jsou na plesu také vítány. Udělejte z toho zajímavý kouskek veselých barev a vzorů, které současně zdůrazní vaši jemnou, ale hravou stránku. Kombinujte s nimi pohodlnou obuv a zábava může trvat celou noc.

Nemůžete být plesovou královnou, pokud nebudete sledovat módní trendy! Proto neopomeňte šaty s širokými rukávy, krajkou a volánky. Letošní módní trendy zdůrazňují ženskou krásu a smyslnost, a proto je používejte v co největší míře. A kdo ví, mohli byste se dokonce setkat s králem.

První ples je jednou z mála událostí, kdy musíte zářit v celé své slávě. Nenechte to tak a vybírejte perfektní šaty právě teď, protože se jedná o zážitky, na které si vždycky vzpomenete s radostí.

A teď se rychle podíváme na naši nabídku večerních šatů a objevíme je všechny.>> PLESOVÉ ŠATY
>> ŠPERKY
>> SPODNÍ PRÁDLO- costumi da bagno