Letní šatník je stále aktuální, ale musíme také uvažovat o nadcházející sezóně. Měkké svetry, teplé šaty, vesty, pletené šaty ... Mmmm, už trochu podzimně voní. A vsechny tyto kusy v super pouličním stylu módy - musíte přidat módní obuv!

Tenisky s platformou jsou pravděpodobně nejcoolovější tenisky pro podzimní kombinace! A na co se těšíme, je pokračování trendů pruhů - tentokrát na platformě! Namísto s horní části tenisek si tentokrát dizajnéřipohráli s platformami. Důraz je kladen na barvy a kombinace neutrálních a zářivých barev která činí skutečnědobrou shodu!

Dokonce i ti, kteří nejsou milovníky živých barev na sportovním oblečení často vybírají velmi intenzivní barvy! Takovému oblečení může dát představivost podle libosti! Barevné legíny a jednobarevné tenisky nebo bláznivé tenisky a jednobarevná sportovní sada topu a kalhot? Kombinací je množství. A tentokrát jsme se rozhodli představit speciální design tenisky. Odvážný design a dokonce i odvážnější barvy a stanete se hlavním lákadlem v posilovně, počas joggingu a taky počas uvolněných městských procházek.

Takže si nemyslete, že naše nabídka skrývá pouze tenisky, chceme vám ukázat, že existuje obuv pro celou řadu dalších příležitostí! Navíc jsme neustále překvapeni novými botami. Takže od plochých sandálů, sandálů s platformou, přes espadrilky až po baleríny - máme je všechny! Espadrilky jsou letní hit a pokud ještě nemáte své oblíbené, běžte do našeho internetového obchodu a objednejte je, zatímco jsou stále skladem! A nezapomeňte, že kromě uvolněných letních kombinací je můžete nosit s biznis oblečením až dlouho do podzimu. Samozřejmě, nejoblíbenější pro každou biznis ženu - baleríny.

Takže nečekejte na novou sezónu nepřipravené. Vzhledem k tomu, že trendsetteřy už mají tyto kusy a čekají ve skříni!