Oh, konečně jaro! Slunce, květiny a lehčí vrstvy oděvů ... Potřebujete ještě něco víc? Na jaře je všechno skvělé, kromě počasí, které nás někdy překvapí, takže ráno bychom si rádi vzali ty nejtěsnější boty, které máme, ale pak v poledne můžeme vidět ty nejstatečnější z nás v balerínách. A jak tedy vyřešíte problém změny počasí? Hmmm ... myslíme, že pro Vás máme řešení - tenisky!

Takže jsme našli řešení v moderních platformových botách na platformě! Jsou dostatečně teplé pro chladné ráno a dostatečně lehké na slunečné hodiny. Kromě toho je možné je kombinovat s nesčetným množstvím oblečení - od sportovního stylu, přes ležérní oblečení až po elegantnější look.

To, co musíme v naší nové kolekci vyzdvihnout, je vedle platformy i design. Toto jaro přichází s fantastickým designem, který oživýlook s originálními detaily: kovové, pudrovéi perleťové barvy, pruhy, zajímavé tkaničky, zirkony, šňůrky ... To je důvod, proč se zamilujete do naší nové kolekce

Absolutním hitemjsoutoto jaro široké saténové tkaničky, které vytvoří perfektní dojem, což Vám dodá absolutně stylový vzhled pro každý módní outfit. Začlenění takovýchto botdo nejrůznějších outfitůVáš celkový look povýší do zcela jiného rozměru. Co bychom chtěli zdůraznit jako výhodu moderních tenisek je jejich nositelnost při každé příležitosti. Ať už se jedná o školu nebo univerzitu, podnikání, chůzi, nakupování nebo jinou činnost, získáte vždy atraktivní vzhled!

Bílé tenisky můžeme nosit na sto způsobů. A v těch okamžicích, kdy nemáte inspiraci pro svůj outfit - bílé tenisky, džíny a obyčejná bílá košile nebo top udělají zázrak! Takže jsme Vám vybrali tenisky, které prostě musí mít všichni milovníci módy.

Takže buďte bez obav, atraktivní a moderní s novými teniskami na platformě!- costumi da bagno

- costumi da bagno