Ženské peněženky jsou zázrak. V nich není nic, co by se tam nevešlo. Někdy ženy chtějí dát dovnitřvíce věcí, než je nutné, a tak do nich vkládáme vše: co potřebujeme i co nepotřebujeme. Ale bez ohledu na to, nemůžeme být ještě bez kabelky! Ať už jsou to malé peněženky, velké peněženky, batohy, kabelky, peněženky, milujeme je a my chceme je mít všechny! Proto jsme vynaložili spoustu úsilí a přidali jsme do naší nabídky peněženky, do kterých se zblázníte od první chvíle.

Než začneme prezentovat celou kolekci, musíme upoutat pozornost na malé kabelky, které vás ochrání před zbytečnými věcmi. Takže v těch chvílích, kdy stačí s sebou nosit jen základní věci- vyber si malou peněženku.

Malé peněženky z naší nové kolekce jsou sladké, ženské a nejdůležitější je, že jsou zdobené detaily. Vzorky květin nebo nýty? Hmmm .. No, oba můžete, protože určitě budete chtít někdy být ženská a někdy se rozhodnete pro malý rock'n'roll styl. Nýty jsou tím nejlepším detailem.

Také jsme si mysleli, na milovníky vintage kabelek, stejně jako na ty, jejichž kabelkyby se měly hodit k biznis stylu. Takže v naší kolekci lze zvolit neutrální, pastelové nebo černé barvy, které s jedinečným designem a zajímavými detaily dělají z tašky hlavní součást biznis stylu. A navíc, jejich velikost zajistí, že budete mít samozřejmě dost místa na notebook, dokumenty a mnoho dalšího spolu s osobními věcmi.

Rádi bychom vyzdvihli červené dámské kabelky, které přinesou každou kombinaci oděvu na speciální úroveň. Ať už si vyberete velkou tašku, malou tašku nebo lakovanou červenou tašku, nezůstanou bez povšimnutí. A jak už víte, červená je hitová barva sezóny, tak jste jistějiž mysleli na to, jaký červený detail se hodí do vašeho osobního stylu! Doporučujeme proto - červenou tašku!

Víme, že doba různých oslav se pomalu blíží. Chcete-li pokrýt veškerou vaši potřebu kvalitních módních doplňků, také jsmepečlivě vybrali několik modelů elegantních kabelek. Takže pokud jste již vybrali elegantní šaty, pak je ten správný okamžik, kdy si vyberete kabelku, která se jich bude držet.

Nemyslete si, že jsme ani neměli na mysli uvolněné každodenní kombinace, přinášíme malou část toho, co je skryto v našich virtuálních policích. Velké tašky, veselé barvy, perfektně se hodící k džínám. Proto byste měli rychle koupit novou tašku a pozvat kamarádku na procházku do města s novými kabelkami.

Víme, výběr není snadný ... Ale vybrali jste si ještě svoji novou oblíbenou?- costumi da bagno