Víte, jak si vychutnat uvolněné letní dny? Víte, jak ustanovit módní trendy na pláži? Chcete být letos v létěhlavním lákadlem? Ano, samozřejmě! No, pokud nemáte představu o tom, jaké plavky si můžete vybrat letos v létě, tento text je pro vás. Přinášíme vám nejmodernější plavky a vše, co musíte udělat vy, je nosit své oblíbené a zachytit letní vibrace!

Přicházejí teplé dny, léto se blíží a už přemýšlíte o nové destinaci, kde budete trávit léto ... Aby vaše dovolená byla nezapomenutelná, potřebujete nějaké letní kousky, jako plavky, plážové šaty a úsměv! Nyní si jen musíte vybrat plavky pro sebe v nabídce, kde najdete bikiny, tankiny, monokiny nebo plavky větší velikosti. Takže začneme.

Bikiny jsou nutností. Bikiny jsou základem pro každou plážovou výbavu a vedle jiných modelů plavek máte určitě bikiny, bez nichž prostě nemůžete být. Kromě pláže je možné bikiny nosit v různých denních i večerních kombinacích, když je kombinujeme s pletenou tunikou nebo šaty. Bikiny jsou nejoblíbenější mezi módními nadšenci, protože nabízejí násobky kombinací v jednom! A kromě toho budete krásně opálené. Proto je milujeme!

Monokiny se vrátily na "plné čáře" a každá dívka zběhlá v letní módě si už vybrala módní a zajímavý design monokin. Podívejme se na monokiny - méně a více. Oslavují ženskou postavu a smyslnost. Takže na pláži získáte pohledy od všech diváků, mužů i žen, s jediným kouskem oblečení. Když se odpolední relaxace pomalu přeměňuje na velkou párty, na vaše monokiny si dejte bláznivé plážové šaty a jste připravená na večírek až do svítání!

Tankiny byly vytvořeny jako kombinace dvoudílných a jednodílných plavek. Horní část je spíše letní tričko a spodní část jsou kalhotky, ale vizuálně to vypadá, že jsou to jednodílné plavky. To je důvod, proč jsouideální pro lidi s citlivou pokožkou a jsou milované všemi od mladších až po starší. Vzhledem k tomu, že tankiny se objevily jako součást letního období, je těžké je sesadit z trůnu. A praktické je to, že na ně stačí obléct jenom krátké kalhoty a jste připravena projít se po městě!

Každý si myslí, že větší velikosti plavky jsou nudné, ale naše nová kolekce dokazuje přesný opak. Živé barvy, bláznivé střihy, lesk a vzory jsou to, co potlačí možné nedostatky a zvýrazní všechny ženské atributy. Proto, palce nahoru pro plavky větších velikostí!

Tak na co čekáte ... Rychle, vyberte si nové plavky!