Léto je stále víc horké a horké, stejně jako naše nová kolekce plavek! Vyrazí Vám dech! Kombinace barev, různých vzorů a detailů bude letos v létě nezapomenutelná. Ať už milujete jednodílné plavky nebo dvoudílné, víme, že Váš nový favorit je tady někde!

Aktuální nabídka plavek je ideální volbou pro mnoho letních dobrodružství. A my máme zejména v oblibě bikiny . Proto jsme si vybrali ty nejdivočejší, nejvíce veselé a nejvíce hravé vzory, barvy a vzory! Dvojdílné plavky jsou nejlepší, když chcete skvělé opálení. A když se chcete trochu skrýt před sluncem, skočte si do stínu. S barevnými plavkami se vzorem Vás tam také potkáme. Nechte se unášet létem a užijte si dovolenou.

Opalování, mořské vlny a letní vánky jsou časem ukázat veškerý luxus letní módy. Jednobarevné modely plavek s atraktivními detaily v kombinaci s plážovými šaty a světlými módními doplňky vytvářejí nespočet módních kombinací. To je důvod, proč je důležité mít letos v plážové tašce jednobarevné bikini a klasickou černou nebo bílou nemůžete nic pokazit!

Nové modely plavek jsou také i v romantickém duchu. Inspirovány ženskostí a střihy s velkou paletu růžových barev, květinových vzorů a plavek s volánky. Pro všechny, kteří chtějí být trendy při čtení dobré knihy a nechat se unášet fantazií.

Pro nespoutaná srdce jsou odvážné vzory. Možná, že né každý má odvahu vybrat si plavky se zvířecím potiskem, ale existuje řada z nás, kteří přesně vědí, jak tento vzor vkusně kombinovat. Jen si představte že k těmto plavkám přidáte pouze lehké letní šaty, koktejl do ruky, hudba a užívejte si beach párty ... Woooow, už nemůžeme se dočkat dne, kdy si oblečeme nové plavky!

Proč? Protože toto léto zábava nikdy nekončí!