Spodní prádlo je a vždy bude tím nejdůležitějším prvkem i co se týče kombinování oblečení. Začněme tedy tím, že si pečlivě vybereme spodní prádlo, které nám dodá pocit sebevědomí po celý den. Což se pozitivně projeví ve všech aspektech během celého dne. Ačkoli Vám přes šaty nikdo nevidí, Vy víte, že sexy spodní prádlo je tam a dává Vám pocit,že můžete ovládnout celý svět.

Kromě "klasické" funkce, kterou spodní prádlo má, má také funkci “hřejivou”, kterou oceníte zejména v těchto chladných večerech. Sexy spodní prádlo není povinností, ale nezbytností každé ženy, která ví, co chce. A nakupování svůdného spodního prádla můžete pojmout jako dárek sama sobě nebo i pro někoho blízkého.

Když už nám začal slavnostní prosinec a všichni víme, že prosinec je čas dávání - pak bychom Vám chtěli říci jedno tajemství a to je - krajka jako dárek, který potěší každou ženu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro nošení punčoch, soupravy s podprsenkou a kalhotek, body nebo punčochvéhobody určitě takovýmto dárkem nikdy nešlápnete vedle.

Jednou z našich oblíbených položek, co se týče spodního prádla, je body. Může být nespočetně kombinováno, především v zimních měsících oceníte jeho pohodlí. Různé barvy, krajky a detaily jsou to, co jej dělá speciálním a k džínům, kalhotám nebo sukni s vysokým pasem, je naprosto perfektní volbou! Věříme, že už máte své oblíbené body, ale pravdou je, že jich není nikdy dost. Existuje nesčetné množství kombinací, které s nimi můžete vytvářet - od business stylu až po neřestné noci.

Doufáme, že už přemýšlíte nad tím co si oblečete pro období plesů, které už nám klepe na dveře. Letos máme kolekci spodního prádla opravdu rozmanitou. Nuže, body si můžete obléct pod sako, bralette si můžete obléct pod krajkový top a pro perfektní postavu si určitě vyberte korzet, který zvýrazní všechny vaše přednosti a nebude vidět pod formálními šaty.

Zcela jsme propadli nové kolekci spodního prádla! A už máme vybráno, co si ihned objednáme ... I Vy?