Proč milujeme podzim? Protože pak vytáhneme ze skříně teplé, pohodlné a hebké kousky. Ooooo ano, správný čas na vrstvení, čas kdy vrstvy otřásají módním světem, takže si pojďme říct jak vypadat vždy trendově.

Možná jste jednou z těch šťastlivců, kteří mohou pracovat z tepla domova. Pak Vám ve skříni postačí několik kvalitních kousků legin, které můžete kombinovat se svetry. Vítané jsou pak svetry s nápaditým vzorem nebo oversized svetry. Takový outfit by měl být hřejivý, ale neměl by omezovat pohyb. Když si vybíráte legíny, svetr nebo mikinu pro práci z domova, víte, že jste vždy připravena na přestávku, abyste si mohla zajít třeba pro kávu nebo se jít rychle projít. A budete vždycky ve stylu!

Pokud ve své kanceláři preferujete spíše neformální styl, pak bude Váš výběr jistě spadat na svetry se zajímavým designem. Neformální outfit v takovém případě zdůrazní odhalená záda nebo rameno, detaily na zádech a volánky. Takovéto svetry skvěle sedí k leginam stylu “wet look” nebo legíny v looku kůže. Ke klasickým džínám se také hodí!

Nejen v práci, ale také ve volném čase musíte vyhrát na módní scéně! Proto si tento podzim musíte vybírat svetr v trendových barvách, pak už jen přidáte džíny a to vše doplníte kardiganem nebo rovným kabátem. Červené kabáty nebo plyšové bundy jsou pro ty trochu odvážnější. Víte co je opravdu skvělou volbou podzimních outfitů? Nezapomeňte, na polobotky nebo kotníkovou obuv, to vše Vám zajistí dokonalý "konečný dojem".

Než skončíme, nesmíme opomenout také sportovní styl, který vždy uvádí do popředí mikiny. V této sezoně jsou absolutním hitem dlouhé košile, které se nosí jako šaty. Pokud mikiny nejsou Vaší první volbou, jsme přesvědčeni, že nebudete schopni odolat pleteným svetrovým šatům z naší nové kolekce!

Opakování je matka moudrosti - Co musíme mít tento podzim v šatníku? Pohodlné legíny, oversize svetr, parka bundu a podzimní obuv!A podzimní dobrodružství může začít!