Myslíme si, že jsme se určitě všichni již nemohli dočkat návratu tohoto trendu. Nemusíme jej nijak zvlášť popisovat, protože jeho název mluví sám za sebe- zvonové kalhoty ,miláček všech módních nadšenců! Pokud jste jednou z těch, která se již nemohla dočkat jejich comebacku, určitě se musíte mrknout, jaké kombinace se nám s nimi podařilo vytvořit.

Ve zkratce si vzpomeňme na počátek nošení těchto unikátních kalhot, které se od kolen rozšiřují do tvaru zvonu. Milovali je hippies v sedmdesátých letech a brzy poté zcela zahltili svět módy. Rozlišujeme zvonové kalhoty, které se od kolen mírně rozšiřují, takže nepřekrývají Vaši obuv. Pak model, jež je svým rozšířením z větší části zakrývá, no a pak pro ty extravagantnější z nás je tu model, jehož nohavice jsou tak široké, že zcela “pohltí”boty pod nimi.

Jednou z hlavních výhod širokých nohavic je, že zdůrazňují ženskou postavu, protože se hodí jak k dívkám s úzkými, tak i s širokými boky. V obou případech jsou elegantní, protože poukazují na linie ženského těla a vizuálně jim dodávají symetrii. Jsou velmi dobře kombinovány i pro elegantní příležitosti.

Zvonové kalhoty je možné kombinovat se vším, a proto je zbožňujeme! Košile, svetry a oversized svetry, tvoří kombinaci, které si vždy musí každý všimnout. Tyto džíny nepotřebují mnoho detailů, protože jejich design je sám o sobě zajímavý. Detaily najdeme pouze ve formě mírných průstřihů v oblasti kolenou nebo změnou barevných odstínů materiálu džín. Jedinou věcí, která je naprostou nezbytností jako módní doplněk ke zvonovým kalhotám, je zajímavá taška.

Ačkoliv se těšíme z návratu tohoto kultovního modelu, nesmíme zapomínat, že existuje několik aktuálních módních vychytávek, aplikovaných na tento klasický trend. Jedná se použití zvířecího vzoru, technikou potisku či změna klasického nízkého střihu džín na džíny s vysokým pasem, které dokonce i v business kombinacích vypadají elegantně!

Nechceme na Vás nijak tlačit, ale jakmile jsme tyto kalhoty vložili do našich virtuálních regálů, okamžitě se staly bestsellerem a mizí nám ze skladu bleskovou rychlostí. Jelikož nechceme, abyste zůstala bez Vašich nových oblíbených džín, radíme Vám - pospěšte si !