Zima už je v plném proudu a právě proto se přikláníme u výběru oblečení především k jeho funkčnosti. Skutečnost, že zimní oblečení je funkční, neznamená, že není trendy. V tomto období jsou velkým trendem pletené kousky oblečení, především plyšové svetry a kožichy. A mají plné právo kralovat letošní zimu 2019! Kromě toho, že jsou trendy, jsou teplé a to je pro nás to nejdůležitější.

Co tedy potřebujete v zimě? Všichni musíme mít těch pár základních kusů, které budeme nosit v zimě, až nám začne pořádně přituhovat. Proto je velmi důležitá kvalita zimních oděvů. Naštěstí můžeme v zimě kombinovat více vrstev oblečení a používat spousty kousků a při tom vypadat stále elegantně.

Když se podíváme několik let zpět, bylo velmi těžké najít kvalitní a elegantní úpletové zboží. Nějaká nabídka tu sice byla, ale jejich kvalita a design zcela nespokojili milovníky módy. Dnes je situace naprosto odlišná. Zajímavé střihy, detaily, funkčnost a kvalita jsou to, co dělá pletené svetry a šaty jedním z nejžádanějších kousků v chladnějších obdobích. Nezapomeňte, že jejich kombinace s parkami je naprosto bezkonkurenční.

Kabáty s kožešinou jsou něčím, co tuto sezonu naprosto ovlivnilo svět módy. A předpokládá se, že toto šílenství bude pokračovat. Kromě toho, že jsou extrémně teplé, jsou skvělé ke všemu: od džínů a elegantních kalhot, až po elegantní šaty, a s kousky v koženém looku. Je to snadné - pro denní nošení přidejte už jen pár tenisek nebo kalhoty pro případ večerního-formálního looku, zvolte obuv na vysokém podpatku. Prostě kabátek s kožešinou zahrnete vždy do svého looku!

A do třetice všeho dobrého, zde máme plyšové svetry. Jsou tak hebké a hřejivé, že se jim určitě nemůžete říct ne. Prostě je zbožňujeme! Jen si představte filmovou noc s šálkem čaje a plyšovým svetrem. Mmmmm ... Nebo pokud více preferujete venkovní zábavu pak přidejte k tomuto svetru hřejivou zimní bundu - a určitě Vám nebude zima!

Máte už všechny tři povinné kousky ve svém šatníku? Pokud ne, podívejte se rychle do našich virtuálních regálů.