Tentokrát bylo léto opravdu dlouhé a teplé, takže jsme byli trochu překvapeni, když jsme museli skočit z našich sandálů do teplejší obuvi. Pokud jste jedním z těch, kteří nebyli připraveni na toto přechodné období, máme záchranu na poslední chvíli - pojďme se podívat na trendy zimní boty, které můžete najít v naší nové kolekci!

Jen před několika lety bylo nemyslitelné, aby zimní boty byly začleněny do velkých pouličních módních outfitů. Ale je to možné a takéstylové! Náš návrh je: černé punčocháče, oversizový svetr, podkolenky a červené boty.

Detaily z umělé kožešiny jsou vítané v každé kombinaci! Takže v naší kolekci podzim /zima 2018 lze najít kožešinové detaily na zimních bundách, parkách, kožených bundách a obuvi. Kožešina je detail, který vaše oblečení udělá zajímavým a mladistvým. Takže IN jsou tlusté a hřejivé kožešiny, ale přitažlivé jsou i šněrování a přezky ve stylu turistické obuvi. A barvy? Chceme všechny barvy. Od neutrálních barev až po jasně červenou.

Pokud jde o zimní obuv, často je upřednostněna funkčnost nad estetikou. Ale tento rok to tak nemusí být! Mimořádně populární hit mezi trendy v letošním roce je šněrovací obuv. Ať už je to robustní zimní obuv, nebo jemnější model, šněrování je detail, který musíte mít!

Takže v letošním roce jsme blázni do bot! V chladnějších dnech mohou být kombinovány s mini sukněmi, silnými punčochy a jasnými kabáty. A šátek zajímavého vzoru doplní celý styl.

Vzhledem k tomu, že nás zimní atmosféra překvapila, je důležité najít vhodný outfit, který to odzrkadluje. Samozřejmě nechceme, aby vám byla při nižších teplotách zima, takže doporučujeme zvolit si novou obuv pro kvalitu, trvanlivost a trend. Takže budete moci zůstat venku déle a váš vzhled bude bezchybný!